MMC Elektrik Mühendislik

Plan Proje Taahhut Danışmanlık

Önce Planlama

Proje departmanımız, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve en uygun çözümleri sunabilmek için sürekli eğitim ve araştırma içersindedir. Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeler titizlikle takip edilmekte, günümüz teknolojilerinin proje versiyonları, anında şirketimiz bünyesindeki mühendislerimiz ve proje departmanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Biliyoruz ki kalite, istikrar ve çalışkanlık her zaman müşteri memnuniyeti getirmektedir.

Sonra Mühendislik Bilgimiz

Birçok endüstriyel tesis ve binanın yanı sıra büyük konut uygulamalarının da olduğu projelere imza atan proje departmanı, bilgisayar ortamında hazırlamış olduğu konut, hastane vb. birçok endüstriyel tesis ve binanın yanı sıra büyük konut uygulamalarının da olduğu projelere imza atan proje departmanı, bilgisayar ortamında hazırlamış olduğu konut , hastane, fabrika, iş merkezi vs. projeleriyle taahhüt grubumuzun temel güç kaynaklarındandır.

Çalışma Aşamalarımız

Proje

İşverenlerimiz ile proje ve maliyetinin çıkarılması ile işin hangi şartlarda yapılacağının belirlenerek taahhüt edilmesi.

Elektrik Alt Yapısı

Fabrika, okul, bina, site gibi yerlerin elektrik altyapılarının projelendirilmesi ve faaliyetlerinin kontrol edilmesi.

Fabrika İçi Tesisat Projeleri Ve Faaliyetleri

Fabrikaların iç tesisatlarının projelendirilmesi ve ihale dosyasının hazırlanması.

Danışmanlık

Kurumların elektrik dağıtım kurumları ile münasebetlerinde Orta Gerilim tesisatları, Trafo sisteminden elektrik panosuna sorumlu danışmanlık yapılması.

İşletme Sorumluluğu

Sorumluluk dahilindeki işletmelerin her ay sayaçlarının okunması ve bunların doğru olup olmadıklarının kontrol edilmesi, kompanzasyon sisteminin kontrol edilmesi ve gerekli uyarıların zamanında iş yerine bildirilmesi ile ilgili çalışmalar.